Trinion mail (1.0.4) - en to de translation catalogue (29 entries)

en: Title
de: Titel

en: delete
de: Löschen

en: E-mail
de: E-Mail

en: Type
de: Typ

en: Subject
de: Betreff

en: Date
de: Datum

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Password
de: Passwort

en: edit
de: Bearbeiten

en: Default
de: Standard

en: User
de: Benutzer

en: Files
de: Dateien

en: Page
de: Seite

en: Sender
de: Absender

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Apply
de: Anwenden

en: From address
de: Absenderadresse

en: Offset
de: Versatz

en: Emails
de: E-Mails

en: Receiver
de: Empfänger

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Incoming
de: Eingehend

en: Outgoing
de: Ausgehend

en: Вкл
de: Ein

en: Выкл
de: Aus
