Trinion mail (1.0.4) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Type
gl: Tipo

en: Subject
gl: Asunto

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Text
gl: Texto

en: User
gl: Usuario/a

en: Files
gl: Ficheiros

en: Page
gl: Páxina

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Emails
gl: Correos electrónicos

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
