Trinion mail (1.0.4) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: E-mail
he: אימייל

en: Type
he: סוג

en: Subject
he: נושא

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Password
he: סיסמה

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Text
he: טקסט

en: User
he: משתמש

en: Files
he: קבצים

en: Page
he: דף

en: Sender
he: שולח

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: From address
he: מכתובת

en: Offset
he: היסט

en: Emails
he: אימיילים

en: Receiver
he: מקבל

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה
