Trinion mail (1.0.4) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Type
hr: Vrsta

en: Subject
hr: Naziv

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Password
hr: Lozinka

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Default
hr: Zadano

en: Text
hr: Tekst

en: User
hr: Korisnik

en: Files
hr: Datoteke

en: Page
hr: Stranica

en: Sender
hr: Pošiljatelj

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
