Trinion mail (1.0.4) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Type
hu: Típus

en: Subject
hu: Tárgy

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Password
hu: Jelszó

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Text
hu: Szöveg

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Files
hu: Fájlok

en: Page
hu: Oldal

en: Sender
hu: Feladó

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Mail type
hu: Levél típusa

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: From address
hu: Feladó címe

en: Offset
hu: Eltolás

en: Emails
hu: E-mailek

en: Receiver
hu: Címzett

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Incoming
hu: Bejövő

en: Outgoing
hu: Kimenő
