Trinion mail (1.0.4) - en to it translation catalogue (23 entries)

en: Title
it: Titolo

en: delete
it: elimina

en: Type
it: Tipo

en: Subject
it: Oggetto

en: Date
it: Data

en: Reset
it: Ripristina

en: Name
it: Nome

en: edit
it: modifica

en: Default
it: Predefinito

en: Text
it: Testo

en: User
it: Utente

en: Files
it: File

en: Page
it: Pagina

en: Sender
it: Mittente

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: From address
it: Indirizzo mittente

en: Offset
it: Scostamento

en: Emails
it: E-mail

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -
