Trinion mail (1.0.4) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Type
jv: Tipe

en: Subject
jv: Subyek

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Password
jv: Sandhi

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Default
jv: Gawan

en: Text
jv: Teks

en: User
jv: Panganggo

en: Page
jv: Kācā

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
