Trinion mail (1.0.4) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Sender
kn: ಕಳುಹಿಸಿದವರು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Emails
kn: ಇಮೇಲ್‍ಗಳು
