Trinion mail (1.0.4) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Type
lt: Tipas

en: Subject
lt: Tema

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Text
lt: Tekstas

en: User
lt: Narys

en: Files
lt: Failai

en: Page
lt: Puslapis

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: From address
lt: Nuo adresas

en: Emails
lt: El. pašto laiškai

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
