Trinion mail (1.0.4) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Type
lv: Veids

en: Subject
lv: Temats

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Password
lv: Parole

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Text
lv: Teksts

en: User
lv: Lietotājs

en: Files
lv: Faili

en: Page
lv: Lapa

en: Sender
lv: Nosūtītājs

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: From address
lv: Sūtītāja adrese

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Emails
lv: E-pasti

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
