Trinion mail (1.0.4) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Type
mg: Karazana

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Password
mg: Teny miafina

en: User
mg: Mpampiasa
