Trinion mail (1.0.4) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Type
mn: Төрөл

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Text
mn: Текст

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Files
mn: Файлууд

en: Page
mn: Хуудас
