Trinion mail (1.0.4) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Type
mr: प्रकार

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Text
mr: अक्षर

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Files
mr: फाईल्स

en: Page
mr: पान

en: Sender
mr: पाठवणारा

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
