Trinion mail (1.0.4) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Type
ne: प्रकार

en: Subject
ne: विषय

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
