Trinion mail (1.0.4) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: E-mail
nn: E-post

en: Subject
nn: Emne

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Password
nn: Passord

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Default
nn: Standard

en: User
nn: Brukar

en: Page
nn: Nettside

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
