Trinion mail (1.0.4) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Promoted to front page
or: ମୂଳ ପୃଷ୍ଠା କୁ ଉତ୍ତରୋନ୍ନତି
