Trinion mail (1.0.4) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Type
pl: Typ

en: Subject
pl: Tytuł

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Password
pl: Hasło

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Text
pl: Tekst

en: User
pl: Użytkownik

en: Files
pl: Pliki

en: Page
pl: Strona

en: Sender
pl: Nadawca

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: From address
pl: Adres nadawcy

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Emails
pl: E-maile

en: Receiver
pl: Odbiorca

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco
