Trinion mail (1.0.4) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Type
ps: بڼه

en: Subject
ps: موضوع

en: Date
ps: نيټه

en: Password
ps: پټ توری

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
