Trinion mail (1.0.4) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Type
si: වර්ගය

en: Subject
si: කාරණය

en: Date
si: දිනය

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Text
si: වගන්ති

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
