Trinion mail (1.0.4) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Type
sl: Tip

en: Subject
sl: Zadeva

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Password
sl: Geslo

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Default
sl: Privzeto

en: Text
sl: Besedilo

en: User
sl: Uporabnik

en: Page
sl: Stran

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani
