Trinion mail (1.0.4) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Type
sr: Tип

en: Subject
sr: Предмет

en: Date
sr: Датум

en: Password
sr: Лозинка

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Default
sr: Подразумевано

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Files
sr: Фајлови

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Sort by
sr: Сортирај по
