Trinion mail (1.0.4) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: E-mail
sv: E-post

en: Type
sv: Typ

en: Subject
sv: Ämne

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Password
sv: Lösenord

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Default
sv: Förvald

en: User
sv: Användare

en: Files
sv: Filer

en: Page
sv: Sida

en: Sender
sv: Avsändare

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: From address
sv: Svarsadress

en: Offset
sv: Kompensera

en: Emails
sv: E-post

en: Receiver
sv: Mottagare

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande
