Trinion mail (1.0.4) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Type
te: రకం

en: Subject
te: విషయం

en: Date
te: తేదీ

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Text
te: పాఠ్యం

en: User
te: వాడుకరి

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
