Trinion mail (1.0.4) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: delete
tr: sil

en: E-mail
tr: E-posta

en: Type
tr: Tip

en: Subject
tr: Konu

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Password
tr: Parola

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Default
tr: Varsayılan

en: Text
tr: Metin

en: User
tr: Kullanıcı

en: Files
tr: Dosyalar

en: Page
tr: Sayfa

en: Sender
tr: Gönderen

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: From address
tr: Gönderenin adresi

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Emails
tr: E-postalar

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan
