Trinion mail (1.0.4) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Type
ug: تىپى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Password
ug: پارول

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Text
ug: تېكىست

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
