Trinion mail (1.0.2) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Subject
ur: موضوع

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Name
ur: نام

en: edit
ur: ترمیم

en: Default
ur: طے شدہ

en: Text
ur: متن

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
