Trinion MRP (1.0.1) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Action
bg: Действие

en: On
bg: Включи

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Number
bg: Число

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Items
bg: Новини

en: Approved
bg: Потвърдени

en: Production
bg: Продукт

en: Apply
bg: Търси
