Trinion MRP (1.0.1) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Item
cs: Položka

en: Action
cs: Akce

en: On
cs: Zapnuto

en: Date
cs: Datum

en: Number
cs: Číslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Page
cs: Stránka

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Items
cs: Položky

en: Desc
cs: Sestupně

en: Example
cs: Příklad

en: Start date
cs: Datum začátku

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Approved
cs: Schváleno

en: Production
cs: Výroba

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně
