Trinion MRP (1.0.1) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Item
da: Element

en: Action
da: Handling

en: On
da: Tilsluttet

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Number
da: Antal

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Default
da: Standard

en: All
da: Alle

en: Active
da: Aktiv

en: Page
da: Side

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Items
da: Overskrifter

en: Desc
da: Faldende

en: Example
da: Eksempel

en: Start date
da: Startdato

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Approved
da: Godkendt

en: Production
da: Produktion

en: Default value
da: Standardværdi

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
