Trinion MRP (1.0.1) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Item
fi: Nimike

en: Action
fi: Toiminto

en: On
fi: Käytössä

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Number
fi: Numero

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Default
fi: Oletus

en: All
fi: Kaikki

en: Active
fi: Voimassa

en: Page
fi: Sivu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Items
fi: Aiheet

en: Example
fi: Esimerkki

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Approved
fi: Hyväksytty

en: Production
fi: Tuotanto

en: Proceed
fi: Jatka

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Is active
fi: Aktiivinen

en: Entity Reference
fi: Entiteettiviittaus
