Trinion MRP (1.0.1) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Item
gl: Elemento

en: Action
gl: Acción

en: On
gl: Activo

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Number
gl: Número

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Items
gl: Elementos

en: Example
gl: Exemplo

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Approved
gl: Aprobado

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
