Trinion MRP (1.0.1) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Item
gu: નંગ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: On
gu: ચાલુ

en: Date
gu: તારીખ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Approved
gu: મંજૂર

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Apply
gu: લાગુ કરો
