Trinion MRP (1.0.1) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Value
he: ערך

en: Item
he: פריט

en: Action
he: פעולה

en: On
he: פעיל

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Number
he: מספר

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Page
he: דף

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Items
he: פריטים

en: Desc
he: יורד

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Approved
he: מאושר

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Entity Reference
he: רפרנס ליישות
