Trinion MRP (1.0.1) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Item
hr: stavka

en: Action
hr: Akcija

en: On
hr: Uključi

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Number
hr: Broj

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Page
hr: Stranica

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Items
hr: Stavke

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Purchase
hr: Prodaja

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
