Trinion MRP (1.0.1) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Item
hu: Tétel

en: Action
hu: Művelet

en: On
hu: Be

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Number
hu: Szám

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Page
hu: Oldal

en: Off
hu: Ki

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Items
hu: Tételek

en: Desc
hu: Csökk

en: Example
hu: Példa

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Approved
hu: Elfogadott

en: Production
hu: Termelés

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Is active
hu: Aktív

en: Asc
hu: Növ

en: Entity Reference
hu: Entitáshivatkozás
