Trinion MRP (1.0.1) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Action
jv: Aksi

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Number
jv: Angka

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Page
jv: Kācā

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Items
jv: Item

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Example
jv: Contoné

en: Default value
jv: Biji gawan

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
