Trinion MRP (1.0.1) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: On
ka: ჩართვა

en: Date
ka: თარიღი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Items
ka: ელემენტები

en: Desc
ka: აღწერა

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: - All -
ka: - ყველა -
