Trinion MRP (1.0.1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Action
kk: Әрекет

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Number
kk: Саны

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Page
kk: Бет

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Items
kk: Элементтер
