Trinion MRP (1.0.1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Item
km: ធាតុ

en: Action
km: អំពើ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Number
km: លេខ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Page
km: ទំព័រ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Items
km: ធាតុ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម
