Trinion MRP (1.0.1) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Item
kn: ಅಂಶ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Start date
kn: ಆರಂಭದ ದಿನಾಂಕ

en: level
kn: ಮಟ್ಟ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
