Trinion MRP (1.0.1) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Item
ku: دانە

en: Action
ku: کردار

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Number
ku: ژمارە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Page
ku: پەڕە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی
