Trinion MRP (1.0.1) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Item
ml: ഇനം

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: On
ml: ഓൺ

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Number
ml: അക്കം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Active
ml: സജീവമായ
