Trinion MRP (1.0.1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Number
mn: Дугаар

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Page
mn: Хуудас
