Trinion MRP (1.0.1) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Action
mr: कृती

en: On
mr: वर

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Number
mr: अंक

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: All
mr: सर्व

en: Active
mr: सक्रिय

en: Page
mr: पान

en: Off
mr: बंद

en: Example
mr: उदाहरण

en: level
mr: पातळी (level)

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
