Trinion MRP (1.0.1) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: On
nn: På

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Items
nn: Element

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Production
nn: Produksjon

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
