Trinion MRP (1.0.1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Action
os: Архайд

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Number
os: Нымæц

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд
