Trinion MRP (1.0.1) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Item
pl: Element

en: Action
pl: Akcja

en: On
pl: Włączony

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Number
pl: Liczba

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Items
pl: Elementy

en: Desc
pl: Malejąco

en: Example
pl: Przykład

en: Start date
pl: Data początkowa

en: level
pl: poziom

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Approved
pl: Zatwierdzone

en: Production
pl: Produkcja

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Is active
pl: Aktywny

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Entity Reference
pl: Referencja do encji
