Trinion MRP (1.0.1) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Action
ps: چار

en: Date
ps: نيټه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Page
ps: پاڼه

en: Items
ps: توکي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Approved
ps: منل شوي

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
