Trinion MRP (1.0.1) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Item
ro: Produs

en: Action
ro: Acțiune

en: On
ro: Pornit

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Number
ro: Număr

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: All
ro: Toate

en: Active
ro: Activ

en: Page
ro: Pagina

en: Off
ro: Oprit

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Items
ro: Articole

en: Desc
ro: Descendent

en: Example
ro: Exemplu

en: Start date
ro: Data de început

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Approved
ro: Aprobat

en: Production
ro: Producţie

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Entity Reference
ro: Referință entitate
