Trinion MRP (1.0.1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Value
si: අගය

en: Item
si: අයිතමය

en: Date
si: දිනය

en: Number
si: අංකය

en: Name
si: නම

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
